O firmě + aktuální informace

Oznámení: V sobotu 17.11.2018 bude z důvodu stáního svátku prodejna rybářských potřeb uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Také dochází ke změně otevírací doby. Od 13.11.2018 bude otevřeno v zimním období od pondělí do pátku od 8.30 do 16.00, v sobotu od 7.30 do 11.00.

Prostřednictvím těchto nových webových stránek Vás, milý zákazníci, vítáme při prezentaci naší prodejny se sortimentem rybářských potřeb v Rousínově.

Prodejna "U štiky" byla otevřena v červnu 2006 a od té doby tedy uplynulo spoustu času, během kterého jste si k nám našli cestu a díky tomu Vám můžeme nabízet potřebné vybavení k tak krásnému koníčku, jakým rybaření zcela jistě je. Rybáři, kteří si oblíbili různé způsoby rybolovu - feeder, plavanou, přívlač, sumcaři i kapřaři, ti všichni se k nám můžou přijít podívat a nakoupit co jim právě chybí. Máme rádi, když se můžeme zákazníkům věnovat osobně. V dnešní době mezi zákazníky, kteří rádi nakupují přes internet, jsou i zákazníci, kteří si rádi zajdou do kamenného obchodu a my jsme za ně rádi. Rádi se jim chceme i nadále věnovat, radit a zajišťovat pro ně zboží, které buď v sortimentu běžně máme a nebo je zajistíme na přání zákazníka. 

Dlouhodobě spolupracujeme s dodavateli známých rybářských značek a spolupráci rozšiřujeme. Nabízíme slevové karty. Zákazníci mají možnost u nás využívat k placení platební karty. 

Najdete nás také na facebooku Rybářské potřeby U štiky.

Rybářské potřeby Rousínov s.r.o.
Slavkovská 1147
Rousínov, 683 01
tel: 604625134, 733506062